Firemní výuka angličtiny

Jazykové kurzy jsou jedním z nejčastějších a nejoblíbenějších benefitů, které firmy svým zaměstnancům poskytují. Firemní výuka angličtiny, kterou nabízí Skřivánek, může být zaměřena na všeobecnou znalost jazyka nebo na konkrétní profesi (můžete si zvolit například obchodní angličtinu); studovat mohou jak začátečníci, tak pokročilí. Máme pro vás velmi intenzivní kurz angličtiny, kurz s dlouhodobou progresí i oblíbené kurzy Angličtina pro začátečníky nebo Angličtina pro úplné začátečníky. A pokud už anglicky umíte, ale potřebujete své znalosti zlepšit, i pro vás máme připraveno to pravé řešení.

Jaké formy výuky angličtiny pro firmy nabízíme?

Individuální výuka angličtiny

Ve firemním vzdělávání je vždy třeba dobře zvolit, v jakém formátu bude výuka angličtiny probíhat, tedy zda půjde o výuku individuální, nebo skupinovou.

Individuální výuka angličtiny je velmi ideální volbou v určitých situacích, například když se pro studium rozhodne několik studentů s různou úrovní znalostí nebo když se pro studium angličtiny rozhodne někdo, kdo je velmi časově vytížený a nemůže se přizpůsobit požadavkům skupiny.

Pokud uvažujete, že zvolíte individuální kurz, získáte nesporné výhody: Výuka bude přizpůsobena konkrétnímu studentovi, a bude tedy pro něj příjemná a velmi efektivní, protože se lektor věnuje pouze vám a může se zaměřit na konkrétní slabá místa, které výuka odhalí. Zároveň bude jednoduché domluvit se na případných náhradních lekcích v situaci, kdy student odjede na dovolenou nebo na služební cestu.

Skupinová výuka angličtiny

Při firemním vzdělávání probíhá výuka angličtiny často ve skupině. Skřivánek své lektory průběžně školí i v tomto ohledu, a tak skřivánčí lektoři dokážou vést skupinovou výuku živě a efektivně.

Studium angličtiny v rozumně malé skupině má velké výhody – například živost, „přirozené učení“ vyplývající ze skupinové komunikace nebo sdílení poznatků mezi studenty.

Ve skupinovém kurzu angličtiny je také více možností simulovat reálné situace, dají se zařadit studentské dialogy či ankety a další aktivity. Na zapamatování a upevnění získaných vědomostí má silný pozitivní vliv i přátelská, uvolněná atmosféra ve skupině – ta vyplývá ze skutečnosti, že lektorova pozornost je rovnoměrně rozložena na všechny účastníky, a nezaměřuje se celý čas jen na jednoho studenta.

Online výuka angličtiny

Různá online setkání už dlouho patří k běžnému pracovnímu životu, a tak i naši lektoři vyučují angličtinu online. Že je online výuka angličtiny stejně efektivní jako výuka v učebně či konferenční místnosti, to ví každý, kdo ji už vyzkoušel.

Angličtina online má své nesporné výhody: Při skupinové online výuce není potřeba zajišťovat speciální výukový prostor. Dále, jednotliví studenti se mohou lekce účastnit i v situaci, kdy jsou třeba někde daleko na služební cestě.

Také je možné velmi dobře využít elektronické výukové materiály. To ocení například firma, která možná nemá v učebně či v konferenční místnosti vhodné IT vybavení.

Při skřivánčí online výuce angličtiny studenti pocítí výhody onlinu: lze plně využít možnost sdílet různé online kvízy a jiné aktivity, které nabízí různé webové stránky zaměřujících se na výuku angličtiny. Ty mohou být vytvořené pro jednoho „hráče“ (při individuální online výuce angličtiny), nebo pro více účastníků (při skupinové online výuce angličtiny).

Prezenční výuka angličtiny

Prezenční firemní výuka angličtiny, to je už dlouho zlatý standard. Přesto je tato forma kurzů stále velmi oblíbená. Je to logické – kladů má hodně.

Výuka angličtiny bude probíhat ve vašich firemních prostorech. Lektor dochází do vaší firmy a tím, šetří čas vaší firmě i zaměstnancům. Den a čas výuky angličtiny samozřejmě zohledňuje vaše potřeby, lektor se tak přizpůsobí vašim časovým požadavkům. Výuka mimo pracovní dobu není překážkou.

Prezenční výuka angličtiny nabízí nezaměnitelný zážitek v podobě osobního setkání s lektorem. Také nadřízení studujících zaměstnanců mají tuto formu výuky angličtiny v oblibě – mají jistotu, že lekce probíhají, mohou se s lektorem domluvit na případných úpravách výukového plánu i na dalších drobných změnách nebo mohou někdy sledovat pokrok studujících zaměstnanců.

 

Jazykové úrovně

Nabízíme kurzy angličtiny ve všech úrovních

angličtina A1 –⁠ úplný začátečník

angličtina A2 –⁠ začátečník

angličtina B1 –⁠ mírně pokročilý

angličtina B2 –⁠ středně pokročilý

angličtina C1 –⁠ velmi pokročilý

angličtina C2 –⁠ expert

 

Chceme naučit naše zaměstnance angličtinu

Výhody firemního kurzu angličtiny od Skřivánka

 

Výuka šitá na míru a individuální přístup

Efektivní a cílená výuka angličtiny

Příprava na reálné situace z praxe

Kvalitní a profesionální lektoři angličtiny

Zákaznický servis

Výuka angličtiny po celé České republice

Co kurzem angličtiny získáte vy i vaši zaměstnanci?

 

Zaměstnanci budou schopni lépe komunikovat v angličtině (v běžném i pracovním životě)

Výuka angličtiny je jeden z nejoblíbenější firemních benefitů ze strany firmy i zaměstnanců. Firma zvyšuje znalosti svých zaměstnanců - zaměstnanec kromě odborných znalostí bude zběhlý také v angličtině. U zaměstnanců je výuka angličtiny oblíbený benefit, protože angličtinu využívají i mimo práci.

Zaměstnanci budou připraveni na pracovní cestu

V některé firmě jezdí zaměstnanci na služební cesty častěji, v některé méně často, ale vždy je dobré mít na mysli jednak úspěch pracovního jednání, jednak reprezentaci firmy. Zaměstnanec, který u obchodního partnera i na cestách a v hotelu přirozeně zvládá small talk a dokáže se s volností řeči účastnit jednání, je pro firmu mnohdy polovinou úspěchu. Myslete na to.

Probijte se na mezinárodní trhy

Komunikace s investory nebo obchodními partnery z ciziny probíhá velmi často v angličtině. Ať už jste velká firma působící na mezinárodních trzích nebo malá firma, která na mezinárodní trhy může v budoucnu vstoupit, je potřeba, aby vaši zaměstnanci byli schopní komunikovat v angličtině.

Zaměstnanci budou schopni psát e-maily v angličtině

Pracovní korespondence v angličtině patří dnes ke standardu komunikace v globálním světě. Jestliže se tedy vaše firma chce zařadit po bok renomovaným společnostem, je profesionální úroveň psané angličtiny vašich zaměstnanců nezbytná.

Získá sebevědomí a zbaví se ostychu

Zaměstnanec, pro kterého není problém volně komunikovat v angličtině, je pro firmu vždy přínosem. Reprezentuje ji jako někdo, kdo je ve firmě spokojený: Vždyť na takovou dobrou úroveň angličtiny se dopracoval díky vaší firmě, díky firemní výuce.

Obchodní i obecná angličtina

Bez ohledu na to, zda se chcete zdokonalit v každodenní komunikaci nebo naopak získat jistotu při jednání v obchodním prostředí, máme pro vás to pravé. Naše kurzy pokrývají široké spektrum potřeb, takže si můžete vybrat mezi obecnou angličtinou pro běžnou konverzaci a odbornou angličtinou zaměřenou na obchodní komunikaci.

Doplňkové formy výuky angličtiny

Workshopy

Workshopy

Velmi příjemnou formou zdokonalování angličtiny jsou naše workshopy. Vybírat si můžete z workshopu How to Present Effectively, Management, Job Interview, Business Meetings a Sales and Purchasing. Tato doplňková metoda výuky angličtiny nebývá určena pro úplné začátečníky. U studentů, kteří už mají potřebnou znalost jazyka, je ovšem velice efektivní a je také po právu hodně oblíbená.
Telefonická výuka

Telefonická výuka

Telefonická výuka angličtiny je ideální pro toho, kdo má opravdu málo času, kdo je neustále někde na cestách nebo kdo se pohybuje v rušném prostředí, kde je pro něj obtížné se delší dobu plně koncentrovat. Jedna „lekce“ při telefonické výuce trvá pouhých deset minut. Protože je ale tato lekce perfektně připravená a protože výuka probíhá denně, bude váš pokrok naprosto reálný a dlouhodobý.
E-learning

E-learning

E-learning využijete, pokud chcete kurz poskytnout zaměstnancům, kteří nemají možnost účastnit se klasické výuky v reálném čase. V žádném případě ovšem nepovažujeme videokurzy za nějaké nouzové řešení, mají totiž také své specifické výhody: Student se může jednotlivým lekcím věnovat v době, která mu nejlépe vyhovuje. Může studovat po kratších nebo delších úsecích a může se k probrané látce opakovaně vrátit. Příjemnou výhodou e-learningu je také relativně nízká cena takovéto výuky.

Potřebujete zlepšit angličtinu ve vaší firmě?

Možná jste vy nebo vaši zaměstnanci v angličtině zdatní, a možná byste teprve chtěli začít. Naši lektoři se vám rádi budou věnovat.

Loading...
Loading...