Firemní výuka němčiny

Jazykové kurzy jsou mezi zaměstnanci oblíbeným a často využívaným benefitem. Firemní výuka němčiny, kterou nabízí Skřivánek, může být zaměřena na všeobecnou znalost jazyka nebo na konkrétní profesi. Studovat mohou jak začátečníci, tak pokročilí. Máme pro vás velmi intenzivní kurz němčiny, kurz s dlouhodobou progresí i oblíbené kurzy Němčina pro začátečníky nebo Němčina pro úplné začátečníky. A pokud už německy umíte, ale potřebujete své znalosti zlepšit, i pro vás máme připraveno to pravé řešení.

Jaké formy výuky němčiny pro firmy nabízíme?

Individuální výuka němčiny

Ve firemním vzdělávání je vždy třeba dobře zvolit, v jakém formátu bude výuka němčiny probíhat, tedy zda půjde o výuku individuální, nebo skupinovou.

Individuální výuka němčiny je velmi ideální volbou v určitých situacích, například když se pro studium rozhodne několik studentů s různou úrovní znalostí nebo když se pro studium němčiny rozhodne někdo, kdo je velmi časově vytížený a nemůže se přizpůsobit požadavkům skupiny.

Pokud uvažujete, že zvolíte individuální kurz, získáte nesporné výhody: Výuka bude přizpůsobena konkrétnímu studentovi, a bude tedy pro něj příjemná a velmi efektivní, protože se lektor věnuje pouze vám a může se zaměřit na konkrétní slabá místa, které výuka odhalí. Zároveň bude jednoduché domluvit se na případných náhradních lekcích v situaci, kdy student odjede na dovolenou nebo na služební cestu.

Skupinová výuka němčiny

Při firemním vzdělávání probíhá výuka němčiny často ve skupině. Skřivánek své lektory průběžně školí i v tomto ohledu, a tak skřivánčí lektoři dokážou vést skupinovou výuku živě a efektivně.

Studium němčiny v rozumně malé skupině má velké výhody – například živost, „přirozené učení“ vyplývající ze skupinové komunikace nebo sdílení poznatků mezi studenty.

Ve skupinovém kurzu němčiny je také více možností simulovat reálné situace, dají se zařadit studentské dialogy či ankety a další aktivity. Na zapamatování a upevnění získaných vědomostí má silný pozitivní vliv i přátelská, uvolněná atmosféra ve skupině – ta vyplývá ze skutečnosti, že lektorova pozornost je rovnoměrně rozložena na všechny účastníky, a nezaměřuje se celý čas jen na jednoho studenta.

Online výuka němčiny

Různá online setkání už dlouho patří k běžnému pracovnímu životu, a tak i naši lektoři vyučují němčinu online. Že je online výuka němčiny stejně efektivní jako výuka v učebně či konferenční místnosti, to ví každý, kdo ji už vyzkoušel.

Němčina online má své nesporné výhody: Při skupinové online výuce není potřeba zajišťovat speciální výukový prostor. Dále, jednotliví studenti se mohou lekce účastnit i v situaci, kdy jsou třeba někde daleko na služební cestě.

Také je možné velmi dobře využít elektronické výukové materiály. To ocení například firma, která možná nemá v učebně či v konferenční místnosti vhodné IT vybavení.

Při skřivánčí online výuce němčiny studenti pocítí výhody onlinu: lze plně využít možnost sdílet různé online kvízy a jiné aktivity, které nabízí různé webové stránky zaměřujících se na výuku němčiny. Ty mohou být vytvořené pro jednoho „hráče“ (při individuální online výuce němčiny), nebo pro více účastníků (při skupinové online výuce němčiny).

Prezenční výuka němčiny

Prezenční firemní výuka němčiny, to je už dlouho zlatý standard. Přesto je tato forma kurzů stále velmi oblíbená. Je to logické – kladů má hodně.

Výuka němčiny bude probíhat ve vašich firemních prostorech. Lektor dochází do vaší firmy a tím, šetří čas vaší firmě i zaměstnancům. Den a čas výuky němčiny samozřejmě zohledňuje vaše potřeby, lektor se tak přizpůsobí vašim časovým požadavkům. Výuka mimo pracovní dobu není překážkou.

Prezenční výuka němčiny nabízí nezaměnitelný zážitek v podobě osobního setkání s lektorem. Také nadřízení studujících zaměstnanců mají tuto formu výuky němčiny v oblibě – mají jistotu, že lekce probíhají, mohou se s lektorem domluvit na případných úpravách výukového plánu i na dalších drobných změnách nebo mohou někdy sledovat pokrok studujících zaměstnanců.

 

Jazykové úrovně

Nabízíme kurzy němčiny ve všech úrovních

němčina A1 –⁠ úplný začátečník

němčina A2 –⁠ začátečník

němčina B1 –⁠ mírně pokročilý

němčina B2 –⁠ středně pokročilý

němčina C1 –⁠ velmi pokročilý

němčina C2 –⁠ expert

 

Chceme naučit naše zaměstnance němčinu

Výhody firemního kurzu němčiny od Skřivánka

 

Výuka němčiny šitá na míru a individuální přístup

Efektivní a cílená výuka němčiny

Příprava na reálné situace z praxe

Kvalitní a profesionální lektoři němčiny

zákaznická péče

Prvotřídní zákaznický servis

česká republika

Výuka němčiny po celé České republice

Co kurzem němčiny získáte vy i vaši zaměstnanci?

 

Zaměstnanci budou schopni lépe komunikovat v němčině (v běžném i pracovním životě)

Výuka němčiny je jeden z nejoblíbenější firemních benefitů ze strany firmy i zaměstnanců. Firma zvyšuje znalosti svých zaměstnanců - zaměstnanec kromě odborných znalostí bude zběhlý také v němčině. U zaměstnanců je výuka němčiny oblíbený benefit, protože němčinu využívají i mimo práci.

Zaměstnanci budou připraveni na pracovní cestu

V některé firmě jezdí zaměstnanci na služební cesty častěji, v některé méně často, ale vždy je dobré mít na mysli jednak úspěch pracovního jednání, jednak reprezentaci firmy. Zaměstnanec, který u obchodního partnera i na cestách a v hotelu přirozeně zvládá small talk a dokáže se s volností řeči účastnit jednání, je pro firmu mnohdy polovinou úspěchu. Myslete na to.

Probijte se na mezinárodní trhy

Komunikace s investory nebo obchodními partnery z ciziny probíhá často v němčině. Ať už jste velká firma působící na mezinárodních trzích nebo malá firma, která na mezinárodní trhy může v budoucnu vstoupit, je potřeba, aby vaši zaměstnanci byli schopní komunikovat v němčině.

Zaměstnanci budou schopni psát e-maily v němčině

Pracovní korespondence v němčině patří dnes ke standardu komunikace v globálním světě. Jestliže se tedy vaše firma chce zařadit po bok renomovaným společnostem, je profesionální úroveň psané němčiny vašich zaměstnanců nezbytná.

Získá sebevědomí a zbaví se ostychu

Zaměstnanec, pro kterého není problém volně komunikovat v němčině, je pro firmu vždy přínosem. Reprezentuje ji jako někdo, kdo je ve firmě spokojený: Vždyť na takovou dobrou úroveň němčiny se dopracoval díky vaší firmě, díky firemní výuce.

Obchodní i obecná němčina

Bez ohledu na to, zda se chcete zdokonalit v každodenní komunikaci nebo naopak získat jistotu při jednání v obchodním prostředí, máme pro vás to pravé. Naše kurzy pokrývají široké spektrum potřeb, takže si můžete vybrat mezi obecnou němčinou pro běžnou konverzaci a odbornou němčinou zaměřenou na obchodní komunikaci.

Doplňkové formy výuky němčiny

Telefonická výuka němčiny

Telefonická výuka němčiny je ideální pro toho, kdo má opravdu málo času, kdo je neustále někde na cestách nebo kdo se pohybuje v rušném prostředí, kde je pro něj obtížné se delší dobu plně koncentrovat. Jedna „lekce“ při telefonické výuce trvá pouhých deset minut. Protože je ale tato lekce perfektně připravená a protože výuka probíhá denně, bude váš pokrok naprosto reálný a dlouhodobý.

Více o telefonické výuce

Potřebujete zlepšit němčinu ve vaší firmě?

Možná jste vy nebo vaši zaměstnanci v němčině zdatní, a možná byste teprve chtěli začít. Naši lektoři se vám rádi budou věnovat.

Loading...
Loading...