Firemní výuka francouzštiny

Jazykové kurzy jsou mezi zaměstnanci oblíbeným a často využívaným benefitem. Firemní výuka francouzštiny, kterou nabízí Skřivánek, může být zaměřena na všeobecnou znalost jazyka nebo na konkrétní profesi. Studovat mohou jak začátečníci, tak pokročilí. Máme pro vás velmi intenzivní kurz francouzštiny, kurz s dlouhodobou progresí i oblíbené kurzy Francouzština pro začátečníky nebo Francouzština pro úplné začátečníky. A pokud už francouzsky umíte, ale potřebujete své znalosti zlepšit, i pro vás máme připraveno to pravé řešení.

Jaké formy výuky francouzštiny pro firmy nabízíme?

Individuální výuka francouzštiny

Ve firemním vzdělávání je vždy třeba dobře zvolit, v jakém formátu bude výuka francouzštiny probíhat, tedy zda půjde o výuku individuální, nebo skupinovou.

Individuální výuka francouzštiny je velmi ideální volbou v určitých situacích, například když se pro studium rozhodne několik studentů s různou úrovní znalostí nebo když se pro studium francouzštiny rozhodne někdo, kdo je velmi časově vytížený a nemůže se přizpůsobit požadavkům skupiny.

Pokud uvažujete, že zvolíte individuální kurz, získáte nesporné výhody: Výuka bude přizpůsobena konkrétnímu studentovi, a bude tedy pro něj příjemná a velmi efektivní, protože se lektor věnuje pouze vám a může se zaměřit na konkrétní slabá místa, které výuka odhalí. Zároveň bude jednoduché domluvit se na případných náhradních lekcích v situaci, kdy student odjede na dovolenou nebo na služební cestu.

Skupinová výuka francouzštiny

Při firemním vzdělávání probíhá výuka francouzštiny často ve skupině. Skřivánek své lektory průběžně školí i v tomto ohledu, a tak skřivánčí lektoři dokážou vést skupinovou výuku živě a efektivně.

Studium francouzštiny v rozumně malé skupině má velké výhody – například živost, „přirozené učení“ vyplývající ze skupinové komunikace nebo sdílení poznatků mezi studenty.

Ve skupinovém kurzu francouzštiny je také více možností simulovat reálné situace, dají se zařadit studentské dialogy či ankety a další aktivity. Na zapamatování a upevnění získaných vědomostí má silný pozitivní vliv i přátelská, uvolněná atmosféra ve skupině – ta vyplývá ze skutečnosti, že lektorova pozornost je rovnoměrně rozložena na všechny účastníky, a nezaměřuje se celý čas jen na jednoho studenta.

Online výuka francouzštiny

Že je online výuka francouzštiny stejně efektivní jako výuka v učebně či konferenční místnosti, to ví každý, kdo ji už vyzkoušel.

Francouzština online má své nesporné výhody: Při skupinové online výuce není potřeba zajišťovat speciální výukový prostor. Dále, jednotliví studenti se mohou lekce účastnit i v situaci, kdy jsou třeba někde daleko na služební cestě.

Také je možné velmi dobře využít elektronické výukové materiály. To ocení například firma, která možná nemá v učebně či v konferenční místnosti vhodné IT vybavení.

Při skřivánčí online výuce francouzštiny studenti pocítí výhody onlinu: lze plně využít možnost sdílet různé online kvízy a jiné aktivity, které nabízí různé webové stránky zaměřujících se na výuku francouzštiny. Ty mohou být vytvořené pro jednoho „hráče“ (při individuální online výuce francouzštiny), nebo pro více účastníků (při skupinové online výuce francouzštiny).

Prezenční výuka francouzštiny

Prezenční firemní výuka francouzštiny, to je už dlouho zlatý standard. Přesto je tato forma kurzů stále velmi oblíbená. Je to logické – kladů má hodně.

Výuka francouzštiny bude probíhat ve vašich firemních prostorech. Lektor dochází do vaší firmy a tím, šetří čas vaší firmě i zaměstnancům. Den a čas výuky francouzštiny samozřejmě zohledňuje vaše potřeby, lektor se tak přizpůsobí vašim časovým požadavkům. Výuka mimo pracovní dobu není překážkou.

Prezenční výuka francouzštiny nabízí nezaměnitelný zážitek v podobě osobního setkání s lektorem. Také nadřízení studujících zaměstnanců mají tuto formu výuky francouzštiny v oblibě – mají jistotu, že lekce probíhají, mohou se s lektorem domluvit na případných úpravách výukového plánu i na dalších drobných změnách nebo mohou někdy sledovat pokrok studujících zaměstnanců.

 

Jazykové úrovně

Nabízíme kurzy francouzštiny ve všech úrovních

francouzština A1 –⁠ úplný začátečník

francouzština A2 –⁠ začátečník

francouzština B1 –⁠ mírně pokročilý

francouzština B2 –⁠ středně pokročilý

francouzština C1 –⁠ velmi pokročilý

francouzština C2 –⁠ expert

 

Chceme naučit naše zaměstnance francouzštinu

Výhody firemního kurzu francouzštiny od Skřivánka

Výuka francouzštiny šitá na míru a individuální přístup

Efektivní a cílená výuka francouzštiny

Příprava na reálné situace z praxe

Kvalitní a profesionální lektoři francouzštiny

zákaznická péče

Exkluzivní zákaznický servis

česká republika

Výuka francouzštiny po celé České republice

Co kurzem francouzštiny získáte vy i vaši zaměstnanci?

 

Lepší postavení na mezinárodním trhu

Francouzština je jedním z hlavních jazyků mezinárodního obchodu a diplomacie. Zvládnutí tohoto jazyka vám otevře dveře k novým obchodním příležitostem a umožní vám aktivněji se účastnit mezinárodních jednání a konferencí.

Rozšíření mezikulturní kompetence

Absolvování kurzu francouzštiny vám a vašim zaměstnancům umožní porozumět a komunikovat s francouzskými a frankofonními kolegy, klienty a obchodními partnery. Tímto způsobem posílíte vztahy, zvýšíte efektivitu a zlepšíte spolupráci ve vztazích mezi kulturami.

Obchodní i obecná francouzština

Bez ohledu na to, zda se chcete zdokonalit v každodenní komunikaci nebo naopak získat jistotu při jednání v obchodním prostředí, máme pro vás to pravé. Naše kurzy pokrývají široké spektrum potřeb, takže si můžete vybrat mezi obecnou francouzštinou pro běžnou konverzaci a odbornou francouzštinou zaměřenou na obchodní komunikaci.

Získání sebevědomí a zbavení se ostychu

Kurz francouzštiny pomůže vašim zaměstnancům získat větší sebejistotu při komunikaci v cizím jazyce. Postupným zdokonalováním svých jazykových dovedností se budou cítit pohodlněji a schopněji se účastnit konverzací, což může mít pozitivní vliv na jejich komunikaci nejen v pracovním prostředí, ale i v osobním životě.

Doplňkové formy výuky francouzštiny

Telefonická výuka francouzštiny

Telefonická výuka francouzštiny je ideální pro toho, kdo má opravdu málo času, kdo je neustále někde na cestách nebo kdo se pohybuje v rušném prostředí, kde je pro něj obtížné se delší dobu plně koncentrovat. Jedna „lekce“ při telefonické výuce trvá pouhých deset minut. Protože je ale tato lekce perfektně připravená a protože výuka probíhá denně, bude váš pokrok naprosto reálný a dlouhodobý.

Více informací o telefonické výuce

Potřebujete zlepšit francouzštinu ve vaší firmě?

Možná jste vy nebo vaši zaměstnanci ve francouzštině zdatní, a možná byste teprve chtěli začít. Naši lektoři se vám rádi budou věnovat.

Loading...
Loading...