Firemní výuka italštiny

Jazykové kurzy jsou jedním z nejčastějších a nejoblíbenějších benefitů, které firmy svým zaměstnancům poskytují. Firemní výuka italštiny, kterou nabízí Skřivánek, může být zaměřena na všeobecnou znalost jazyka nebo na konkrétní profesi (můžete si zvolit například obchodní italštinu); studovat mohou jak začátečníci, tak pokročilí. Máme pro vás velmi intenzivní kurz italštiny, kurz s dlouhodobou progresí i oblíbené kurzy Italština pro začátečníky nebo Italština pro úplné začátečníky. A pokud už italsky umíte, ale potřebujete své znalosti zlepšit, i pro vás máme připraveno to pravé řešení.

Jaké formy výuky italštiny pro firmy nabízíme?

Individuální výuka italštiny

Ve firemním vzdělávání je vždy třeba dobře zvolit, v jakém formátu bude výuka italštiny probíhat, tedy zda půjde o výuku individuální, nebo skupinovou.

Individuální výuka italštiny je velmi ideální volbou v určitých situacích, například když se pro studium rozhodne několik studentů s různou úrovní znalostí nebo když se pro studium italštiny rozhodne někdo, kdo je velmi časově vytížený a nemůže se přizpůsobit požadavkům skupiny.

Pokud uvažujete, že zvolíte individuální kurz, získáte nesporné výhody: Výuka bude přizpůsobena konkrétnímu studentovi, a bude tedy pro něj příjemná a velmi efektivní, protože se lektor věnuje pouze vám a může se zaměřit na konkrétní slabá místa, které výuka odhalí. Zároveň bude jednoduché domluvit se na případných náhradních lekcích v situaci, kdy student odjede na dovolenou nebo na služební cestu.

Skupinová výuka italštiny

Při firemním vzdělávání probíhá výuka italštiny často ve skupině. Skřivánek své lektory průběžně školí i v tomto ohledu, a tak skřivánčí lektoři dokážou vést skupinovou výuku živě a efektivně.

Studium italštiny v rozumně malé skupině má velké výhody – například živost, „přirozené učení“ vyplývající ze skupinové komunikace nebo sdílení poznatků mezi studenty.

Ve skupinovém kurzu italštiny je také více možností simulovat reálné situace, dají se zařadit studentské dialogy či ankety a další aktivity. Na zapamatování a upevnění získaných vědomostí má silný pozitivní vliv i přátelská, uvolněná atmosféra ve skupině – ta vyplývá ze skutečnosti, že lektorova pozornost je rovnoměrně rozložena na všechny účastníky, a nezaměřuje se celý čas jen na jednoho studenta.

Online výuka italštiny

Že je online výuka italštiny stejně efektivní jako výuka v učebně či konferenční místnosti, to ví každý, kdo ji už vyzkoušel.

Italština online má své nesporné výhody: Při skupinové online výuce není potřeba zajišťovat speciální výukový prostor. Dále, jednotliví studenti se mohou lekce účastnit i v situaci, kdy jsou třeba někde daleko na služební cestě.

Také je možné velmi dobře využít elektronické výukové materiály. To ocení například firma, která možná nemá v učebně či v konferenční místnosti vhodné IT vybavení.

Při skřivánčí online výuce italštiny studenti pocítí výhody onlinu: lze plně využít možnost sdílet různé online kvízy a jiné aktivity, které nabízí různé webové stránky zaměřujících se na výuku italštiny. Ty mohou být vytvořené pro jednoho „hráče“ (při individuální online výuce italštiny), nebo pro více účastníků (při skupinové online výuce italštiny).

Prezenční výuka italštiny

Prezenční firemní výuka italštiny, to je už dlouho zlatý standard. Přesto je tato forma kurzů stále velmi oblíbená. Je to logické – kladů má hodně.

Výuka italštiny bude probíhat ve vašich firemních prostorech. Lektor dochází do vaší firmy a tím, šetří čas vaší firmě i zaměstnancům. Den a čas výuky italštiny samozřejmě zohledňuje vaše potřeby, lektor se tak přizpůsobí vašim časovým požadavkům. Výuka mimo pracovní dobu není překážkou.

Prezenční výuka italštiny nabízí nezaměnitelný zážitek v podobě osobního setkání s lektorem. Také nadřízení studujících zaměstnanců mají tuto formu výuky italštiny v oblibě – mají jistotu, že lekce probíhají, mohou se s lektorem domluvit na případných úpravách výukového plánu i na dalších drobných změnách nebo mohou někdy sledovat pokrok studujících zaměstnanců.

 

Jazykové úrovně

Nabízíme kurzy italštiny ve všech úrovních

italština A1 –⁠ úplný začátečník

italština A2 –⁠ začátečník

italština B1 –⁠ mírně pokročilý

italština B2 –⁠ středně pokročilý

italština C1 –⁠ velmi pokročilý

italština C2 –⁠ expert

 

Chceme naučit naše zaměstnance italštinu

Výhody firemního kurzu italštiny od Skřivánka

 

výuka ušitá na míru

Výuka italštiny šitá na míru a individuální přístup

Efektivní a cílená výuka italštiny

Příprava na reálné situace z praxe

Kvalitní a profesionální lektoři italštiny

zákaznická péče

Vynikající zákaznický servis

česká republika

Výuka italštiny po celé České republice

Co kurzem italštiny získáte vy i vaši zaměstnanci?

 

Rozšíření obchodních možností

Italština je důležitým jazykem v obchodním světě, a to zejména v odvětvích módy, designu a gastronomie. Ovládnutí italštiny může otevřít dveře k novým obchodním příležitostem a umožnit vám rozvíjet spolupráci s italskými firmami.

Zlepšené schopnosti komunikace

Kurz italštiny vám umožní získat schopnost komunikovat s italsky mluvícími kolegy, klienty a partnery. Komunikace na vyšší úrovni povede k efektivnější spolupráci a budování dlouhodobých profesionálních vztahů.

Osobní růst a flexibilita

Učení se nového jazyka podporuje kognitivní funkce mozku a rozvíjí schopnost učit se novým dovednostem. Zvládnutí italštiny posílí vaše schopnosti adaptace na nové situace, což může vést k osobnímu růstu a rozvoji. Vaši zaměstnanci se zbaví ostychu a získají větší sebevědomí při komunikaci.

Prohloubení kulturního porozumění

Absolvování kurzu italštiny vám a vašim zaměstnancům umožní nejen naučit se jazyk, ale také lépe porozumět italské kultuře a tradicím. Tato znalost vám může pomoci efektivněji komunikovat s italskými partnery a zákazníky.

Klienti spokojení s výukou italštiny

Doplňkové formy výuky italštiny

Telefonická výuka italštiny

Telefonická výuka italštiny je ideální pro toho, kdo má opravdu málo času, kdo je neustále někde na cestách nebo kdo se pohybuje v rušném prostředí, kde je pro něj obtížné se delší dobu plně koncentrovat. Jedna „lekce“ při telefonické výuce trvá pouhých deset minut. Protože je ale tato lekce perfektně připravená a protože výuka probíhá denně, bude váš pokrok naprosto reálný a dlouhodobý.

Více informací o telefonické výuce

Potřebujete zlepšit italštinu ve vaší firmě?

Možná jste vy nebo vaši zaměstnanci v italštině zdatní, a možná byste teprve chtěli začít. Naši lektoři se vám rádi budou věnovat.

Loading...
Loading...