Firemní výuka ruštiny

Jazykové kurzy jsou jedním z nejčastějších a nejoblíbenějších benefitů, které firmy svým zaměstnancům poskytují. Firemní výuka ruštiny, kterou nabízí Skřivánek, může být zaměřena na všeobecnou znalost jazyka nebo na konkrétní profesi (můžete si zvolit například obchodní ruštinu); studovat mohou jak začátečníci, tak pokročilí. Máme pro vás velmi intenzivní kurz ruštiny, kurz s dlouhodobou progresí i oblíbené kurzy Ruština pro začátečníky nebo Ruština pro úplné začátečníky. A pokud už rusky umíte, ale potřebujete své znalosti zlepšit, i pro vás máme připraveno to pravé řešení.

Jaké formy výuky ruštiny pro firmy nabízíme?

Individuální výuka ruštiny

Ve firemním vzdělávání je vždy třeba dobře zvolit, v jakém formátu bude výuka ruštiny probíhat, tedy zda půjde o výuku individuální, nebo skupinovou.

Individuální výuka ruštiny je velmi ideální volbou v určitých situacích, například když se pro studium rozhodne několik studentů s různou úrovní znalostí nebo když se pro studium ruštiny rozhodne někdo, kdo je velmi časově vytížený a nemůže se přizpůsobit požadavkům skupiny.

Pokud uvažujete, že zvolíte individuální kurz, získáte nesporné výhody: Výuka bude přizpůsobena konkrétnímu studentovi, a bude tedy pro něj příjemná a velmi efektivní, protože se lektor věnuje pouze vám a může se zaměřit na konkrétní slabá místa, které výuka odhalí. Zároveň bude jednoduché domluvit se na případných náhradních lekcích v situaci, kdy student odjede na dovolenou nebo na služební cestu.

Skupinová výuka ruštiny

Při firemním vzdělávání probíhá výuka ruštiny často ve skupině. Skřivánek své lektory průběžně školí i v tomto ohledu, a tak skřivánčí lektoři dokážou vést skupinovou výuku živě a efektivně.

Studium ruštiny v rozumně malé skupině má velké výhody – například živost, „přirozené učení“ vyplývající ze skupinové komunikace nebo sdílení poznatků mezi studenty.

Ve skupinovém kurzu ruštiny je také více možností simulovat reálné situace, dají se zařadit studentské dialogy či ankety a další aktivity. Na zapamatování a upevnění získaných vědomostí má silný pozitivní vliv i přátelská, uvolněná atmosféra ve skupině – ta vyplývá ze skutečnosti, že lektorova pozornost je rovnoměrně rozložena na všechny účastníky, a nezaměřuje se celý čas jen na jednoho studenta.

Online výuka ruštiny

Že je online výuka ruštiny stejně efektivní jako výuka v učebně či konferenční místnosti, to ví každý, kdo ji už vyzkoušel.

Ruština online má své nesporné výhody: Při skupinové online výuce není potřeba zajišťovat speciální výukový prostor. Dále, jednotliví studenti se mohou lekce účastnit i v situaci, kdy jsou třeba někde daleko na služební cestě.

Také je možné velmi dobře využít elektronické výukové materiály. To ocení například firma, která možná nemá v učebně či v konferenční místnosti vhodné IT vybavení.

Při skřivánčí online výuce ruštiny studenti pocítí výhody onlinu: lze plně využít možnost sdílet různé online kvízy a jiné aktivity, které nabízí různé webové stránky zaměřujících se na výuku ruštiny. Ty mohou být vytvořené pro jednoho „hráče“ (při individuální online výuce ruštiny), nebo pro více účastníků (při skupinové online výuce ruštiny).

Prezenční výuka ruštiny

Prezenční firemní výuka ruštiny, to je už dlouho zlatý standard. Přesto je tato forma kurzů stále velmi oblíbená. Je to logické – kladů má hodně.

Výuka ruštiny bude probíhat ve vašich firemních prostorech. Lektor dochází do vaší firmy a tím, šetří čas vaší firmě i zaměstnancům. Den a čas výuky ruštiny samozřejmě zohledňuje vaše potřeby, lektor se tak přizpůsobí vašim časovým požadavkům. Výuka mimo pracovní dobu není překážkou.

Prezenční výuka ruštiny nabízí nezaměnitelný zážitek v podobě osobního setkání s lektorem. Také nadřízení studujících zaměstnanců mají tuto formu výuky ruštiny v oblibě – mají jistotu, že lekce probíhají, mohou se s lektorem domluvit na případných úpravách výukového plánu i na dalších drobných změnách nebo mohou někdy sledovat pokrok studujících zaměstnanců.

 

Jazykové úrovně

Nabízíme kurzy ruštiny ve všech úrovních

ruština A1 –⁠ úplný začátečník

ruština A2 –⁠ začátečník

ruština B1 –⁠ mírně pokročilý

ruština B2 –⁠ středně pokročilý

ruština C1 –⁠ velmi pokročilý

ruština C2 –⁠ expert

 

Chceme naučit naše zaměstnance ruštinu

Výhody firemního kurzu ruštiny od Skřivánka

 

výuka ušitá na míru

Výuka ruštiny šitá na míru a individuální přístup

Efektivní a cílená výuka ruštiny

Příprava na reálné situace z praxe

Kvalitní a profesionální lektoři ruštiny

zákaznická péče

Vynikající zákaznický servis

česká republika

Výuka ruštiny po celé České republice

Doplňkové formy výuky ruštiny

Telefonická výuka ruštiny

Telefonická výuka ruštiny je ideální pro toho, kdo má opravdu málo času, kdo je neustále někde na cestách nebo kdo se pohybuje v rušném prostředí, kde je pro něj obtížné se delší dobu plně koncentrovat. Jedna „lekce“ při telefonické výuce trvá pouhých deset minut. Protože je ale tato lekce perfektně připravená a protože výuka probíhá denně, bude váš pokrok naprosto reálný a dlouhodobý.

Více informací o telefonické výuce

Vzdělávejte své zaměstnance!

Možná jste vy nebo vaši zaměstnanci v ruštině zdatní, a možná byste teprve chtěli začít. Naši lektoři se vám rádi budou věnovat.

Loading...
Loading...