Ideální dárek? Jazykové kurzy a vzdělávání!

Ideální dárek? Jazykové kurzy a vzdělávání!

„Lidé, kteří mají ty správné pohnutky, dávají správné dárky,“ tvrdí oblíbený americký spisovatel Robert Fulghum a má pravdu. Dárkem ostatně nemusí být pouze věci hmotné a movité. Podstatné je, aby činily radost. Ale napadlo vás někdy, že byste svým blízkým darovali něco, co jim změní život? Třeba cizí jazyk. Že to není možné? A co když ano. Ukážeme vám, jak na to.

Darovat jazyk

Učení se cizím jazykům totiž rozhodně není pouhou položkou na školním rozvrhu. Cizí jazyky jsou klíčem k poznávání světa, rozšiřují možnosti komunikace a usnadňují orientaci v mediálním světě.

Lékařské průzkumy dokonce potvrzují, že působí blahodárně na lidský mozek – posilují paměť, zlepšují schopnost soustředit se a rychle se rozhodovat, čímž přispívají k boji proti nástupu Alzheimerovy choroby a demence.

Se studiem jazyků lze začít v jakémkoli věku, nikdy není pozdě. A každý další jazyk, který se začneme učit, rozvíjí a doplňuje naše schopnosti.

Jazykové překvapení

Způsobů, jak někoho obdarovat originálním jazykovým dárkem se přitom nabízí několik. Pokud už dotyčný některou cizí řečí vládne, můžete samozřejmě sáhnout po knize v cizím jazyce. Nápaditější ovšem bude poslat ho na vlastní cestu za ovládnutím jazyka.

Volba dárku v podobě některého z jazykových kurzů se možná na první pohled jeví jako překvapivá, můžete ale snadno trefit do černého. Mnozí totiž přihlášky do jazykových kurzů odkládají a stále spíše hledají důvody, proč se bez nich obejdou. Darovaná možnost zapojit se do kurzu jim ale mnohdy nalije do žil novou energii. Učení se cizím jazykům je totiž – zdravě! – návykové.

Jazyky všeho druhu

Který jazyk a jaký typ kurzu vybrat? To přirozeně záleží na aktuálních jazykových schopnostech toho či onoho adepta. Někoho svým dárkem můžeme pošťouchnout k tomu, aby si zlepšil svou angličtinu nebo francouzštinu, případně aby ji v konverzačních hodinách s rodilým mluvčím oprášil a osvěžil.

Co ale třeba někoho z přátel naopak nasměrovat k úplně novému jazykovému poznání? Když někdo tolik básní o japonské kuchyni, proč ho nezasvětit alespoň do základů japonštiny? A neudělalo by někomu dalšímu radost naučit se konečně chorvatsky, když tak rád jezdí v létě k Jadranu? Zkuste to a uvidíte!

Dárek pro zaměstnance, který má smysl

Benefity v podobě jazykových kurzů či certifikátů se ovšem výtečně hodí též jako nápaditý a prospěšný dárek v práci, neboť se v něm kreativně propojuje radost z osobního rozvoje s praktickou nezbytností firemního vzdělávání.

lektorka francouzštiny během kurzu francouzštiny

Je libo jazyk zabalit?

Jazykové školy nabízejí širokou škálu kurzů a zkoušek. Lze volit mezi prezenční i online výukou, vybírat můžete mezi mnoha úrovněmi dle pokročilosti, rozdíly najdete v délce kurzů i jejich intenzitě. Někomu vyhovuje individuální přístup, jiní zase dávají přednost výuce ve skupině s dalšími.

Abyste se vyhnuli případným zklamáním, bude skvělou volbou dárkový poukaz, na jehož základě si obdarovaný sám bude moci v jazykové škole domluvit podrobnosti a pustit se do jazyka, kdy a jak bude chtít.

Vánoční jazykový balíček

Nejste si jistí, v jaké hodnotě voucher objednat? I pro vás máme ideální řešení. Obdarujte své blízké vánočním balíčkem jazykových kurzů od Skřivánka!

Tento balíček nabízí možnost výběru z několika jazyků a pečlivě sestavené lekce, které budou naprosto přizpůsobeny potřebám a požadavkům obdarovaného.

Počet balíčků je však omezen, takže neváhejte a zajistěte vánoční voucher ještě dnes! Otevřete dveře k jazykům a darujte nejen vědomosti, ale i skvělý zážitek s naším vánočním balíčkem!

To chci!

Umění obdarovávat je staré jako lidstvo samo. Zkuste to tedy někdy trochu jinak. Dárek, který má smysl, je totiž k nezaplacení.

 

 

Loading...
Loading...