Pečujeme o naše lektory – odstartovala nová série webinářů pro lektory!

Pečujeme o naše lektory – odstartovala nová série webinářů pro lektory!
Nejen studenti, ale i lektoři si potřebují neustále rozšiřovat obzory a znalosti. Zvláště v této nelehké době, kdy se vnější svět zpomaluje a uzavírá, nastává vhodný čas na zlepšování vlastních schopností a a zaměření se na sebevzdělávání.

Nám ve Skřivánku velmi záleží na profesním rozvoji a spokojenosti našich lektorů, a proto prostřednictvím webinářů poskytujeme další vzdělávání online a zdarma.

Aktuálně lektorům nabízíme cyklus webinářů Effecto akademie. Jedná se o interaktivní webináře zaměřené na základní stavební prvky naší jedinečné výukové metody Effecto®. Webináře určitě ocení začínající lektoři, protože si díky nim upevní metodické základy a získají spoustu tipů a triků do výuky i praktických rad od zkušených senior lektorů. Effecto akademie má co nabídnout i pokročilým lektorům, kteří by si rádi oživili metodické základy, získali další inspiraci do hodin a sdíleli své zkušenosti s kolegy. Navíc lektoři po absolvování neodejdou s prázdnou – pokud úspěšně zvládnou závěrečný test, obdrží certifikát.

Kromě Effecto akademie připravujeme pro naše lektory i další webináře zaměřené na online výuku, například jak pracovat se skupinkou studentů na online platformách, což je v současné situaci velice aktuální téma.

Věříme, že si každý lektor ve webinářích najde to své a získá zajímavé informace, inspiraci a poznatky z oboru.

 

Vyzkoušejte si kvality našich lektorů na vlastní kůži! Podívejte se na naši bohatou nabídku kurzů.

Loading...
Loading...