Skřivánek je už 10 let TOP!

Skřivánek je už 10 let TOP!

Firma Skřivánek se jako jediná česká společnost umístila již 10. rok za sebou ve světovém žebříčku TOP 100 poskytovatelů jazykových služeb. Organizace CSA Research ohodnotila společnost Skřivánek jako jednoho z hlavních světových hráčů v oboru překladatelství. Navíc jsme v kategorii TOP 25 společností východní Evropy získali skvělé 3. místo!

Nezávislá výzkumná a konzultantská organizace CSA Research připravuje každoroční žebříček na základě ověřených dat z předchozího roku. Žebříček je výsledkem nejkomplexnějšího a nejrozsáhlejšího průzkumu trhu jazykových služeb a překladatelských technologií.

V dnešní době představuje odvětví jazykových služeb a technologií mnohamiliardový byznys, který zasahuje do všech oblastí lidského života. V současnosti zahrnuje přes 27 tisíc subjektů po celém světě, od malých místních agentur po velké globální podniky.

„Překladatelský obor se v posledních letech vyvíjí tempem, které bylo dříve nepředstavitelné,“ uvedl Lukáš Pokorný, obchodní ředitel společnosti Skřivánek. „Nové technologie přinesly řadu výhod pro naše klienty i překladatele a nás těší, že se jako česká firma držíme na špičce i v rámci celosvětového srovnání.“

Letošní žebříček největších společností je založen na ověřených datech z roku 2020. Jedná se již o 17. ročník, kdy se poskytovatelé jazykových služeb hodnotí na globální úrovni a také v rámci osmi regionů.

Podobně jako v předchozích letech organizace CSA Research zařadila společnost Skřivánek mezi největší celosvětové poskytovatele jazykových služeb i mezi lídry východoevropského regionu.

Velmi si ceníme důvěry našich zákazníků, díky níž se již 10 let umísťujeme v TOP 100 největších jazykových agentur světa!

CSA Research

CSA Research (původně Common Sense Advisory) je nezávislá výzkumná a konzultantská organizace, která se specializuje na celosvětový průzkum trhu překladatelských, tlumočnických a lokalizačních služeb. CSA Research využívá vědecky podloženou metodiku těžící z ověřených dat, aby zajistila nezávislý výzkum pro investory, globální podniky, dodavatele technologií a poskytovatele jazykových služeb.
www.csa-research.com 

Loading...
Loading...