Loading...

Odborné překlady

U specializovaných textů je extrémně důležitá kontrola a následné ověření odborníkem. Pokud máte na překlad vysoké nároky, jste tu správně.

Překlady pro automobilový průmysl

Ať už je vaším jedinečným prodejním argumentem výjimečný design, pohodlí řidiče nebo přesné řazení, naši specializovaní automotive překladatelé to řeknou za vás. Jsou stejně zapálení pro automobily jako vy a ovládají jazyk ve specifické oblasti automobilového průmyslu od A až po Z.

Medicínské překlady

Pro medicínské překlady vybíráme pouze kvalifikované překladatele a lingvisty znalé odborné terminologie a praxe. Tito překladatelé musejí projít náročným výběrovým řízením, které potvrdí jejich profesionalitu a znalost oboru. Ať je vaší domovskou oblastí onkologie, farmakologie nebo klinická medicína, najdeme pro vás vždy toho pravého odborníka.

Finanční překlady

Naši překladatelé jsou ve finančním světě jako doma. Finanční překlady mají svá specifika a ustálenou terminologii, naši překladatelé jsou nejen lingvisté, ale také kvalifikovaní odborníci v různých odvětvích finančního průmyslu. Přeloží veškerou vaši dokumenty do 80 různých jazyků.

Technické překlady

Ať už vyrábíte hardware, navrhujete software, dodáváte telekomunikační řešení, hostujete platformy nebo poskytujete jiný produkt či službu, vaše odvětví je jedním z nejvíce konkurenčních průmyslových odvětví na světě. Kvalitní technické překlady a jejich lokalizace jsou i naší parketou.

Překlady pro veřejný sektor

Skřivánek poskytuje komplexní jazykové služby s důrazem na kvalitu, bezpečnost a moderní technologie. Rádi splníme všechny specifické požadavky, které veřejný sektor potřebuje. Tyto projekty jsou pro nás výzvou i závazkem.

 

Další obory

Umíme překlady i v dalších odvětvích:

  • Právo
  • IT a telekomunikace
  • Energetika a suroviny
  • Turismus, hotelnictví a gastronomie
  • Spotřební elektronika a elektrotechnika
  • Multimédia a hry

Ať už je váš obor jakýkoliv, my se o váš překlad postaráme.

Často se ptáte

Jakýkoliv. Nezáleží na formátu, který nám pošlete, poradíme si s inx, indd, PDF, přeložíme vám webovou stránku a mnoho dalších.

Cenu s přesností na jedno slovo se dozvíte předem. Jednoduše zašlete poptávku a my vám řekneme, kolik by překlad stál.

Přesně v termínu, který si předem dohodneme.

Ve Skřivánku máme
přes 25 let zkušeností

Díky tomu pro vás snadno vybereme nejlepšího specialistu.

80+
jazyků v různých kombinacích
4 mld.
přeložených slov od roku 1994
96
specializací

Důvěryhodnost, rychlost a kvalita služeb

Co potřebujete přeložit? Vytvoříme vám cenovou nabídku.

Loading...